Klocki LEGO w super cenach. Sprawdź ofertę!

Mega Bloks


Klocki Mega Bloks są dedykowane najmłodszym konstruktorom i pozwalają na rozwój koordynacji wzrokowo ruchowej oraz wyobraźni. Sa na tyle duże by małe rączki mogły je bez trudu złapać, żywe kolory zachęcają do sięgnięcia po nie a wytrzymałość sprawia, ze przetrwają nawet najbardziej niszczycielskie zapędy małych budowniczych.

 

Mega Bloks występują w różnych wariantach i zestawach. My First Builder to seria budynków czy raczej scenek rodzajowych składających się z kilkunastu klocków, pozwalających już rocznym dzieciom na pierwsze próby zabaw w odgrywanie ról. Wyścigówki Malucha to trzyczęściowe samochody, również skierowane do najmłodszych. Oczywiście są i bardziej zaawansowane zestawy.

Duże zainteresowanie szczególnie wśród chłopców wzbudzają klocki Mega Bloks „Tomek i Przyjaciele”, z których budować można miejsca znane z popularnego serialu animowanego oraz bawić się parowozami, które są głównymi bohaterami filmu. Wśród dziewczynek popularne są Mega Bloks Barbie, wśród których oprócz minifigurek najsłynniejszej lalki świata znajdują się zestawy pozwalające na budowanie charakterystycznych dla Barbie miejsc takich jak wymarzony dom, salon piękności czy przedszkole.

Przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do użycia wyszukiwarki produktów: