Złóż zamówienie i opłać je do godziny 14, a zrealizujemy je jeszcze tego samego dnia! Wiecej informacji o formach dostawy i płatności

PARKER NABOJE ZMYWALNE CZARNE

  • Numer indeksu: 17704
  • EAN13: 5011247326889
PARKER NABOJE ZMYWALNE CZARNE
  • 9,00 zł
Bezpłatna przesyłka już od 299zł

Naboje do wszystkich piór wiecznych Parker z dużym zasobnikiem i zbiorniczkiem zapasowym informującym o kończącym się atramencie. Dostępne w opakowaniach po 5 naboi.

Wysyłamy natychmiast!
Wysyłamy natychmiast!
Szybkie i bezpieczne zamówienie
Szybkie i bezpieczne zamówienie
Zwrot do 14 dni!
Zwrot do 14 dni!

Opis przedmiotu:

Naboje do pióra Parker 5x. Naboje standard do wszystkich piór wiecznych Parker z dużym zasobnikiem i zbiorniczkiem zapasowym informującym o kończącym się atramencie Pasują do firmowych piór wiecznych Parker. Zapakowane w oryginalne pudełko Parker. Pakowane po 5 sztuk w pudełku.

O marce Parker: Parker jest aktualnie jedną z najbardziej rozpoznawanych marek długopisów oraz piór wiecznych na świecie. Firma przez wiele lata swojego istnienia udoskonalała swoje produkty, czego efektem jest jej dzisiejsza bardzo mocna pozycja na rynku artykułów piśmienniczych. Wszystkie produkty tej firmy uchodzą za produkty prestiżowe, dlatego też są tak często wybierane jako elegancki prezent na ważną uroczystość czy wyrafinowany upominek dla bliskiej nam osoby.

2 Przedmioty