Złóż zamówienie i opłać je do godziny 14, a zrealizujemy je jeszcze tego samego dnia! Wiecej informacji o formach dostawy i płatności

RUMMIKUB GRA STANDARD - LEMADA

  • Producent: Tm Toys
  • Numer indeksu: 31005
  • EAN13: 7290108380170
 RUMMIKUB GRA STANDARD - LEMADA
  • 79,99 zł
Bezpłatna przesyłka już od 299zł

Rummikub to gra nawiązująca zasadami do karcianego Remika. Od momentu premiery, na całym świecie sprzedano ponad 50 milionów pudełek z tą grą.

Co roku odbywają się też Mistrzostwa Świata w Rummikuba. To fantastyczna rodzinna gra, która również w naszym kraju ma duże rzesze fanów.

Przedział wiekowy od 7 lat
Producent Tm Toys
Liczba graczy 2-4
Wysyłamy natychmiast!
Wysyłamy natychmiast!
Szybkie i bezpieczne zamówienie
Szybkie i bezpieczne zamówienie
Zwrot do 14 dni!
Zwrot do 14 dni!

Rummikub został zaprojektowany przez Ephraima Hertzano prawdopodobnie w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Od tamtego czasu został wydany w 54 państwach w 26 językach. W 1977 roku był najlepiej sprzedającym się tytułem w Stanach Zjednoczonych. Co sprawiło, że mimo swoich lat, Rummikub się nie starzeje a liczba jego miłośników ciągle się powiększa?

To solidnie wykonana gra rodzinna, składająca się ze 104 płytek oznaczonych cyframi od 1 do 13 w czterech różnych kolorach i z czterech podstawek na płytki. W trakcie rozgrywki gracze segregują liczby, wykładają ich zestawy i manipulują wyłożonymi już zestawami. Wygrywa ta osoba, która jako pierwsza pozbędzie się swoich płytek.


Mogą to zrobić wykładając serie, czyli zestawy minimum trzech płytek w tym samym kolorze posiadających następujące po sobie cyfry oraz grupy, czyli 3 lub 4 płytki w różnych kolorach, posiadających tę samą cyfrę. Serie i grupy można rozbudowywać przez dodawanie płytek do istniejących już układów.

Rummikub
to przyjemna, rodzinna gra o prostych zasadach, przy której dobrze bawią się zarówno młodsi jak i starsi gracze. Obowiązkowa pozycja dla fanów Remika.

2 Przedmioty