Złóż zamówienie i opłać je do godziny 14, a zrealizujemy je jeszcze tego samego dnia! Wiecej informacji o formach dostawy i płatności

GOLIATH SUPER SAND PIASEK RÓŻOWY 450G

  • Numer indeksu: 8711808832480
  • EAN13: 8711808832480
GOLIATH SUPER SAND PIASEK RÓŻOWY 450G
  • 42,99 zł
Bezpłatna przesyłka już od 299zł

Super Sand Color – Zestaw z kolorowym piaskiem, pozwalający zacząć zabawę lub uzupełnić braki w już posiadanych zestawach. W zestawie znajduje się wyłącznie piasek Super Sand w jednym z czterech kolorów.

Przedział wiekowy od 4 lat
Producent Goliath
Waga w opakowaniu [kg] 0,6
Wysyłamy natychmiast!
Wysyłamy natychmiast!
Szybkie i bezpieczne zamówienie
Szybkie i bezpieczne zamówienie
Zwrot do 14 dni!
Zwrot do 14 dni!

Zamki na piasku… Lato – słońce i plaża. Super Sand przenosi lato i zabawę piaskiem do domu. Super aksamitne w dotyku, suche a jednocześnie “antybakteryjne” i 100% naturalne, takie jest tworzywo Super Sand. Piasek, który można używać jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze… Zrób babkę z piasku albo zamek z fosą. Dołączone narzędzia i piękne foremki pomogą stworzyć czego dusza zapragnie. Masa Super Sand składa się z naturalnych składników mineralnych. Jeżeli coś się rozsypie poza „piaskownice”, nie ma problemu ponieważ masa ma specjalną strukturę pomagającą w utrzymaniu czystości. Super Sand stymuluje kreatywność dzieci. Daj się ponieść swojej wyobraźni i ciesz się swoimi kreacjami z Super Sand!

Zestaw zawiera:

  • 450g piasku Super Sand w jednym z czterech kolorów

Dostępne są kolory Różowy, Pomarańczowy, Zielony, Niebieski, Czerwony, Fioletowy.

Teraz dzięki kolorowym piaskom twoje kreacje nabiorą barw!

Dotknij aby poczuć różnice.

1 Przedmiot