LEGO THE NINJAGO MOVIE 70617

  • Numer indeksu: 48607
  • EAN13: 5702015592628
LEGO THE NINJAGO MOVIE 70617
LEGO THE NINJAGO MOVIE 70617
LEGO THE NINJAGO MOVIE 70617
LEGO THE NINJAGO MOVIE 70617
LEGO THE NINJAGO MOVIE 70617
LEGO THE NINJAGO MOVIE 70617
  • 399,99 zł
Kupując ten produkt nie zapłacisz za przesyłkę!

Dołącz do misji ninja i dostań się do środka Świątyni broni ostatecznej z filmu LEGO® NINJAGO®: FILM™. W świątyni znajdziesz tajne wejście, działającą zapadnię, spadające kamienie i dynamit, pułapki z wystrzeliwanymi ostrzami i spadającym mieczem, lochy oraz wiszącą klatkę, w której można zamknąć minifigurkę.

Przedział wiekowy od 9 lat
Seria Ninjago
Producent Lego
Wysyłamy natychmiast!
Wysyłamy natychmiast!
Szybkie i bezpieczne zamówienie
Szybkie i bezpieczne zamówienie
Zwrot do 14 dni!
Zwrot do 14 dni!

Część świątyni z tyczkami można wysunąć i w ten sposób dostać się do skrzyni ze skarbem. W zestawie jest też siedem minifigurek z bronią: Kai, Nya, Cole, Zane, Lloyd, Jay i dżunglowy Garmadon z czterema rękami i nowym dżunglowym strojem (nowość na sierpień 2017 r.) oraz dwie figurki strażników świątynnych do zbudowania.

Świątynia ma duże drzwi wejściowe, zapadnię, spadające kamienie i dynamit, lochy z sekretnym wyjściem, składzik z mieczem i wazą do zbudowania, dwa pomieszczenia na poddaszu, latarnię z przezroczystym niebieskim płomieniem, posąg oraz różne akcesoria takie jak szkielet, pająk i dwa węże. W bibliotece jest zwój i ukryty miotacz dysków (strzelający dyskami z rysunkiem ostrza), a w pomieszczeniu ze złotym mieczem znajduje się pułapka ze spadającym mieczem. W wiszącej klatce można zamknąć minifigurkę, a część świątyni z tyczkami można wysunąć i w ten sposób dostać się do skrzyni ze skarbem.

Zrzuć skałę, by przewrócić przechodzącą minifigurkę, a potem podnieś łańcuch pokrętłem i zrzuć ją jeszcze raz! Naciśnij dźwignię, aby otworzyć tajne wyjście z lochu. Włącz miotacz ostrzy ukryty pod zwojem i zaskocz minifigurkę. Obróć pokrętło, by uruchomić spadający miecz i przewrócić minifigurkę.

Dostępna broń: dwie katany Kaia, włócznia z chwostem Nyi, młot Cole’a, łuk i strzała Zane’a, chiński miecz z chwostem Lloyda, łańcuch z kolcem Jaya oraz cztery miecze dżunglowego Gamadona.

Dodatkowe akcesoria: pochwa na miecz Kaia i kołczan Zane'a.

Wymiary zabawki:

  • Świątynia broni ostatecznej ma ok. 49 cm wysokości, 38 cm szerokości i 28 cmgłębokości.
  • Strażnicy świątynni mają ok. 10 cm wysokości.

Klocki LEGO Ninjago Movie 70617 Świątynia broni ostatecznej to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 8-14 lat.

W zestawie:

  • 1403 klocki
  • 7 minifigurek
  • instrukcja
1 Przedmiot