Złóż zamówienie i opłać je do godziny 14, a zrealizujemy je jeszcze tego samego dnia! Wiecej informacji o formach dostawy i płatności

SCHLEICH 13888 KOŃ TRAKEHNER KLACZ

  • Numer indeksu: 10945
  • EAN13: 4055744029448
SCHLEICH 13888 KOŃ TRAKEHNER KLACZ
  • 26,99 zł
Bezpłatna przesyłka już od 299zł

  • Typ:figurka
  • Wiek dziecka:3 lata +
  • Materiał:Plastik
  • Certyfikaty, opinie, atesty:CE
  • Wymiary figurki :13 x 4.5 x 9.5 cm
Seria zwierzęta
Producent Schleich
Wysyłamy natychmiast!
Wysyłamy natychmiast!
Szybkie i bezpieczne zamówienie
Szybkie i bezpieczne zamówienie
Zwrot do 14 dni!
Zwrot do 14 dni!

Schleich - Klacz rasy Trakehner

Konie tej rasy uchodzą za doskonałego konie rekreacyjne i sportowe. Kiedyś powiedziano, że konie trakeńskie mają w sobie wszystko, co człowiek docenia w koniu.

Konie te uchodzą za doskonałe konie rekreacyjne i sportowe. Kiedyś powiedziano, że konie trakeńskie mają w sobie wszystko, co człowiek docenia w koniu.

Charakter koni trakeńskich uznawany jest za idealny dla konia wierzchowego. Trakeny są końmi żywymi, energicznymi, bardzo aktywnymi. Są czujne, uważnie słuchają słów trenera. Szybko i chętnie się uczą. Są niezwykle pracowite, lubią chodzić pod siodłem. Mają spokojny i zrównoważony temperament, są przyjazne w stosunku do człowieka i innych zwierząt.

Klacz Trakehner może mieć tylko źrebaka z ogierem Trakehner, arabskim lub czystokrwistym. Ta zasada ma na celu zachowanie eleganckiej budowy rasy i jej charakteru. Trakehnerzy wywodzili się ze wschodniego pruskiego miasta Trakehnen, w pobliżu Kaliningradu w Rosji.

Przy powstawaniu figurek Schleich czynny udział biorą dzieci i pedagodzy. Dzięki czemu są one odpowiednie dla małych, dziecięcych rączek oraz niosą przekaz edukacyjny. Każda figurka Schleich wykonana jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Jest ręcznie pomalowana - wiernie oddaje rzeczywisty wygląd zwierzęcia czy postaci. Materiały, z których są produkowane figurki Schleich zostały wyselekcjonowane i przebadane tak, aby spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa

5 Przedmioty