Klocki LEGO w super cenach. Sprawdź ofertę!

Ultra Agents, Super Heroes

Klocki Lego Super Heroes dzielą się na dwie podserie: Marvel Superheroes i DC Superheroes. Każda z nich prezentuje postacie i wydarzenia z innego uniwersum komiksowo-filmowego.


W pierwszej z nich znajdują się zestawy lego Superheroes z takimi postaciami jak Ironman, Spiderman, Hulk, Thor czy Strażnicy Galaktyki, w drugiej dominuje Batman, Superman i inni członkowie Ligi Sprawiedliwości. Kolejne zestawy Lego Superheroes powiązane są tematycznie z filmami kinowymi, z obu uniwersów.


A jako że filmy Marvela pojawiają się częściej, również nowych zestawów Lego Marvel Superheroes jest więcej. Niestety nowe zestawy klocków nierzadko wypierają starsze, dlatego każdy fan, jeli chce mieć w swojej kolekcji wszystkich bohaterów, powinien kupować je na bieżąco.


Zestawy Lego Superheroes to przede wszystkim sceny z filmów i oczywiście minifigurki najsłynniejszych bohaterów. Lego Marvel Superheroes i Lego DC Supereroes to świetne uzupełnienie kolekcji komiksów i filmów nie tylko dla młodszych fanów superbohaterów.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-1 z 1 pozycji