Ninjago

Świat Ninjago został stworzony przez pierwszego Władcę Spinjitzu za pomocą czterech potężnych broni: miecz ognia, shurikena lodu, nunczaka błyskawic i kosy wstrząsu.


Po jego śmierci rozpoczęła się walka z jego złym synem Lordem Garmadonem i o niej właśnie opowiadają zestawy Lego Ninjago, oraz 8 sezonów serialu „Ninjago: Mistrzowie spinjitzu”. Tak w skrócie wygląda historia świata Ninjago, w którym fani dzielnych wojowników ninja mogą stawiać czoła złu.


Zestawy Lego Ninjago, to potężne budowle takie jak świątynia Broni Ostatecznej czy Miasto Ninjago, niesamowite maszyny w stylu Mecha Wstrząsu, Lodowego Pancernego Pojazdu i Mechanicznego Smoka Zielonego Ninja oraz sceny z znane z serialu.


Trochę innym rodzajem klocków Ninjago są spinnery Mistrzów Spinjitzu. Każdy taki zestaw zawiera minifigurkę, którą umieszcza się w spinnerze wystrzeliwanymi za pomocą linki. Producent Lego Ninjago umieszcza na dedykowanej im stronie filmiki, na których, młodzi fani Ninjago wykonują za ich pomocą różne sztuczki.

 

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-34 z 34 pozycji