Filtruj według

Producent

Klocki LEGO w super cenach. Sprawdź ofertę!

Minecraft

Lego Minecraft to zestawy tematyczne oparte na popularnej grze Minecraft, której cechami charakterystycznymi są: grafika złożona z sześcianów i swoboda eksploracji świata jaką mają gracze.


Klocki z tej linii tematycznej, nawiązują wyglądem do gry, dlatego np. minifigurki są bardziej podobne do postaci, którymi kieruje gracz niż do innych minifigurek Lego. W zestawach Lego Minecraft fani znajdą również znanych z ekranów komputerów przeciwników takich jak: creeper, enderman, zombie, strażnik, wilki, pająki itp.


Podczas zabawy klockami można robić to wszystko, co w grze: uprawiać rośliny, wydobywać rudę, eksplorować jaskinie i oczywiście walczyć z mobami. Każdy produkt tej serii powstaje we współpracy ze studiem Mojang AB, które rozwija Minecraft, to gwarantuje wierne odwzorowania świata gry.


Poszczególne zestawy są łatwe do przebudowy i łączenia z innymi, a użytkownicy są wręcz zachęcani do swobody budowania i tworzenia własnych struktur. Dzięki klockom Lego Minecraft, każdy może zbudować swoją siedzibą zgodnie z instrukcją, lub odwzorować tę, którą stworzył na ekranie komputera.

 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-4 z 4 pozycji