Klocki LEGO w super cenach. Sprawdź ofertę!

Creator

Klocki Lego Creator 3 w 1, to, jak sama nazwa wskazuje, trzy konstrukcje w jednym pudełku. Każdy zestaw Lego Creator, pozwala dzieciom i dorosłym stworzyć trzy różne, powiązane tematycznie wzory.


Świetnie pokazują to filmiki udostępniane przez producenta, które konstrukcje w ramach danego zestawu Lego Creator łączą w jedną historię. W tej linii produktów położono duży nacisk na dokładne odwzorowanie rzeczywistości. Idea trzech konstrukcji w jednym pudełku, znacznie przedłuża żywotność każdego zestawu Lego Creator 3 w 1, zachęca do samodzielnych eksperymentów i wymyślania własnych sposobów na złożenie klocków.


Zresztą nie od dziś wiadomo, że zabawa klockami Lego rozwija wyobraźnię i kreatywność u dzieci i młodzieży. Jeśli chodzi o tematykę Lego Creator, to jest ona dość zróżnicowana. Są tu zarówno pojedyncze modele pojazdów takich jak samochody, samoloty (jest nawet wahadłowiec), helikoptery łodzie itp. Są również budynki: górski domek, basen, skatepark, willa oraz zestawy typu: dinozaury, mityczne stworzenia czy roboty.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-3 z 3 pozycji