Klocki LEGO w super cenach. Sprawdź ofertę!

Friends, Elves, Disney

Zestawy Lego Friends opowiadają historię przyjaźni, życia i wspólnego spędzania czasu pięciu dziewczyn, którymi są Andrea, Olivia, Stephanie, Emma i Mia, mieszkających w miasteczku Heartlake City.

Są one reprezentowane przez urocze mini laleczki, które różnią się wyglądem od tradycyjnych mini figurek Lego. Wszystko po to, by dziewczynki, bawiąc się klockami Lego Friends miały wrażenie zabawy lalkami.

Bohaterki dzielą się swoimi radościami, wspólnie realizują szalone pomysły, wypoczywają. Przykładowo w zestawie Lego Friends Domek na drzewie, Mia zaprasza swoje przyjaciółki do wspólnego urządzenia nowego miejsca spotkań. Klocki Lego Friends Basen w Heartlake przedstawiają letni odpoczynek Andrei i Martiny nad wodą. Zestaw Lego Friends Szpital w Heartlake pozwala na odkrywanie Olivii w roli pielęgniarki pomagającej chorym pacjentom i zajmującej się nowo narodzonym dzieckiem.

To tylko przykładowe przykładowe zestawy a jest ich dużo więcej. Wspólnie tworzą niezapomniane historie, które zafascynują każdą dziewczynkę.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-9 z 9 pozycji