Filtruj według

Seria

Klocki LEGO w super cenach. Sprawdź ofertę!

Classic, Juniors

Zestawy Lego Classic stawiają sobie za cel umożliwienie użytkownikom swobodnego budowania i rozwijania swojej kreatywności

W przeciwieństwie do innych zestawów, nie służą do zbudowania konkretnej kompozycji zawartej w instrukcji. Wprawdzie w pudełkach Lego Classic takowe znajdziemy, zawierają one jednak jedynie przykłady tego, co z danego zestawu klocków można zbudować. Każde pudełko to zachęta do swobodnej zabawy klockami w żywych i bardzo zróżnicowanych kolorach.

 Zestawy Lego Juniors są dedykowane dzieciom, które po zabawie dużymi Lego Duplo, chcą rozpocząć przygodę z małymi klockami. Zostały zaprojektowane tak, by mogły je składać chłopcy i dziewczynki od czwartego roku życia. W każdym zestawie Lego Juniors znajdują się mniej skomplikowane modele, które łatwo zbudować. Jeśli chodzi o tematykę, to jest z czego wybierać, bo coraz więcej popularnych serii ma po kilka zestawów z tej linii.

Są Klocki Lego Juniors, które zainteresują fanów filmu Auta, młodzi bohaterowie będą mogli odtwarzać znane sceny bawiąc się klockami Super Heroes a dziewczynki zainteresują się pudełkami z bohaterami Disneyowskich bajek oraz Lego Friends.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-11 z 11 pozycji