Klocki LEGO w super cenach. Sprawdź ofertę!

Barbie

Barbie firmy Mattelto chyba najbardziej rozpoznawalna lalka na świecie. Pierwsza lalka Barbie powstała 1958 roku i od tamtego czasu święci triumfy na rynku zabawkarskim.

O jej popularności świadczą nie tylko coraz to nowe jej odsłony z mnóstwem dodatkowych akcesoriów ale również blisko 40 filmów animowanych z Barbie w roli głównej.

Lalka Barbie ma swoją fikcyjną biografię, w której występuje jej chłopak Ken, młodsze siostry i dwie przyjaciółki a każdy nowy film to okazja do wypuszczenia na rynek nowych zestawów z kultową lalką. Barbie ma więc swój wymarzony Kamper, którym wyrusza na turystyczne szlaki i domek, do którego wraca. Jako że para się różnymi zawodami ma również karetkę i mobilną klinikę Barbie.

Mattel stara się ciągle zaskoczyć fanów swojego produktu czymś nowym. Takim zaskoczeniem były Barbie Fashionistas. W tej linii pojawiło się kilkadziesiąt lalek Barbie o zróżnicowanym wyglądzie (fryzura, karnacja skóry) i strojach nawiązujących do aktualnych trendów w modzie. Lalka Barbie to ciągle wymarzona zabawka wielu dziewczynek, na szczęście coraz bardziej dostępna cenowo.

To kolejny argument by nie szukać tanich podróbek lecz zainwestować w oryginalny produkt Mattel, w którym za ceną idzie również świetna jakość wykonania

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-40 z 40 pozycji